شرکت پرلیت یواس بی افتخار دارد برای اولین بار در کشور به صورت پویا و نظام مند در زمینه تامین و تولید انواع فلش مموری های فانتزی ، عروسکی ، تبلیغاتی و تجاری و... همچنین انواع حافظه های جانبی و تجهیزات هوشمند مرتبط با USB ، در خدمت کلیه هموطنان عزیز و گرامی باشد.
سیاست اصلی این شرکت، تولید و تامین طیف گسترده ای از محصولات زیبا و نفیس و در عین حال با کیفیت و رقابتی مرتبت با USB می باشد، که دراین راستا همواره تلاش خود را نموده تا با بهره مندی از پشتوانهء غنی فرهنگ و هنرمیهن گرامیمان و  به کارگیری  دانش و فناوری های نوین گام بردارد. در همین ارتباط این شرکت افتخار دارد اولین برند ایرانی در زمینه فلش مموری و لوازم جانبی را با نام "پرلیت" معرفی نماید.
حوزه فعالیت های این شرکت از بدو تاسیس، در پیشبرد اهداف خود، معطوف به استفاده از راهکارهای تخصصی و حرفه ای دربخشهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری بوده است.

این شرکت آمادگی دارد با در اختیار داشتن طراحان ماهر و کارشناسان متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی بر پایه USB مانند انواع فلش مموری ، کارتهای ویزیت هوشمند، پاوربانک و سایر لوازم جانبی به شکل لوگو و یا محصولات شرکتها و یا کلیه اشکال مورد نظر  در خدمت سازمانها، شرکتها و صنایع خصوصی و دولتی باشد.