مقالات

 • برخی از کاربرد های فلش مموری 1397/12/20


  در این قسمت برخی از کاربرد های فلش مموری ها را بیان میکنیم :
   قفل کامپیوتر :
  شما میتوانید فلش مموریتان را به قفل کامپوترتان تبدیل کنید .کافیست برنامه predator را روی آن نصب کنید در این صورت تنها زمانی که فلشتان به کامپوتر شما اتصال داشته باشد میتواانید به آ ن دسترسی پیدا کنید . هر شخص دیگری بخواهد بدون اطلاع شما وارد سیستمتان شود با پیغام ACCES DINIED روبه رو خواهد شد .
   ویروس کش کامپیوتر :
  وقتی شما برنامه AVG را روی آن نصب کنید به راحتی میتوانید کامپیوترتان را که از آن قطع امید کرده اید از ویروس ها پاک سازی کنید . در انتهای کار سیستم شما جانی دوباره خواهد گرفت.
   نصب ویندوز:
  از طریق فلش مموری میتوانید ویندوز فعلیتان را به راحتی آّب خوردن عوض کنید. اگر بخواهید به طور همزمان سیستم عامل  OSX و ویندوز را روی مک بوکتان نصب کنید ،با فلش مموریتان میتوانید این امر را به راحتی انجام دهید .
   ایمن سازی اطلاعات :
   اگر از فلش مموری برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده میکنید هرگز فراموش نکنید که اطلاعات خود را ایمن سازی کنید . فقط کافیست برای فلش مموری خود رمز بگذارید تا به غیر از خودتان کسی نتواند به اطلاعات شما دسترسی پیداکند .
   کامپیوترخود را مدیریت کنید :
  با نصب برنامه  Parted Magic میتوانید کامپیوترتان را بخش بندی کنید و یا رمزتان را بازیابی کنید و فعالیت هایی از این قبیل .

   برخی از کاربرد های فلش مموری
شما هم می توانید در مورد این محصول نظر دهید